Debutová hra nového studia Deviation Games měla být zrušena, a s ní i partnerství s PlayStationem
i Zdroj: Deviation Games
Novinka Debutová hra nového studia Deviation Games měla být zrušena, a s ní i partnerství s PlayStationem

Debutová hra nového studia Deviation Games měla být zrušena, a s ní i partnerství s PlayStationem

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

24. 5. 2023 15:21

Ex-tvůrci Call of Duty: Black Ops 2, kteří v roce 2021 oznámili partnerství s PlayStationem, pravděpodobně zažívají špatné chvíle. Společný AAA projekt, na kterém měli pracovat byl podle všeho zrušen a ve studiu Deviation Games se masivně propouští.

Reklama

Když se v roce 2021 světu představilo nové studio Deviation Games, ihned na jednom pódiu s PlayStation oznámilo partnerství, společně měly připravit multiplayerovou akční hru ve verzích PC a PlayStation 5. O své první připravované hře pak informovali skrze krátký popis, kde mimo jiné zaznělo.. “zanechá  v průmyslu nesmazatelnou stopu”.

Tím veškeré dění kolem Deviation Games skončilo a dodnes nikdo neřekl jediné slovo. A pravděpodobně už víme, proč. Podle několika zdrojů se ve studiu masivně propouštělo a chystaný projekt ve spolupráci s PlayStationem měl být zrušen. Naštěstí se v Deviation mělo pracovat ještě na druhém projektu, takže by nemělo hrozit úplné uzavření tohoto nadějného týmu. Na závěr připomeňme, že Deviation Games složili bývalí vývojáři ze studia Treyarch.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama