Dying Light 2 přivítalo velkou jarní aktualizaci. Ve hře je nových 27 zbraní
Nová aktualizace pro Dying Light 2 přináší spoustu zajímavých odměn do Tower Raid, opravuje chyby a vylepšuje kooperaci.
Na zombie akci Dying Light 2 se ještě nezapomnělo. I přesto, že hra nedávno oslavila už 3. výročí, ji tvůrci plní další obsahem. Aktuálně do hry zavítala velká aktualizace 1.22, která přináší nové odměny do Tower Raid, kde se objevilo 27 nových zbraní, exkluzivní skin, jako je například oblečení Breach.
Update opravuje hlášené chyby v kooperaci. Vylepšuje hratelnost, synchronizaci chování nepřátel nebo delay. Vylepšení se dotklo o uživatelského rozhraní. Nově navíc PC hráči získali nástroje pro úpravu textur ve Villedoru, konzolisté se dočkají později.
Techland stahuje z prodeje nejdražší edici Dying Light 2. Důvodem je nové DLC
Vývojáři ze studia Techland se rozhodli přestat prodávat nejdražší edici hry Dying Light 2. Důvodem by mělo být nedávno oznámené DLC The Beast.
Dying Light 2
Dying Light 2 vyšlo v únoru 2022 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. V závěrečných recenzích nedokázalo navázat na úspěch předchozího dílu, přesto se bez pochyb jedná z jednu z nejlepších open-world her s zombie tématikou vůbec.
Ještě v letošním roce ale dojde i na Dying Light: The Beast, nejnovější díl do série, který měl být původně pouhým DLC pro dvojku, obsah však nabobtnal a stala se z něj samostatná hra. Vše, co doposud víme se dočtete v kartě hry.