Exoprimal od Capcomu zklamal a po roce od vydání se s ním už nepočítá
i Zdroj: Capcom
Exoprimal Novinka Exoprimal od Capcomu zklamal a po roce od vydání se s ním už nepočítá

Exoprimal od Capcomu zklamal a po roce od vydání se s ním už nepočítá

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

8. 7. 2024 08:00
Platformy Xbox Xbox Series X/S Windows PC PlayStation PlayStation 5

Na Exoprimal Capcom vzpomínat v dobrém nebude. O hru není ze strany hráčů zájem, a tvůrci oznámili, že se do ní již nebude investovat. Exoprimal již nedostane žádný obsah.

Reklama

Již jen pár dnů a kooperační střílečka Exoprimal oslaví svůj první rok. Nicméně doslova “slavit” asi nikdo nebude, Exoprimal se neosvědčil a není o něj ze strany hráčů zájem. Bohužel se naše predikce potvrdila - prakticky od začátku jsme byli překvapení, že tohle Capcom myslel vážně. Exoprimal se nám nezdál v žádném směru a jak se ukázalo, nejsme jediní. Původně jsme dokonce mysleli, jestli nepůjde o free-to-play hru.

Capcom oznámil, že do Exoprimal již nebude nadále investovat a tím končí veškerá podpora této hry. Hráči, kteří si Exoprimal pořídili jej však budou moct nadále hrát, ovšem již nesmí počítat s novým obsahem. 

Exoprimal

Hráči se v ní ocitají v blízké budoucnosti, kde se musí vypořádat s hromadami dinosaurů pomocí pokročilých exosuitů – mechanických obleků s různými schopnostmi. Hra klade důraz na týmovou spolupráci, strategii a rychlou akci, přičemž hráči plní různé mise a úkoly, aby zastavili dinosauří hrozbu.

Exoprimal vyšel 14. července 2023 a v recenzích si odnesl velmi slabých 6.7 / 10.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama