O vyzkoušení nového Battlefieldu je zájem. Hráči čekají ve virtuálních frontách
i Zdroj: Electronic Arts / DICE
Novinka O vyzkoušení nového Battlefieldu je zájem. Hráči čekají ve virtuálních frontách

O vyzkoušení nového Battlefieldu je zájem. Hráči čekají ve virtuálních frontách

Richard Šimáček

Richard Šimáček

Vývoj nového Battlefieldu je v plném proudu a společnost EA otevřela interní testovací program do kterého se může přihlásit každý, tedy hned potom co vydrží v obrovské virtuální frontě.

Reklama

Když v roce 2021 vyšel Battlefield 2042, tak se jednalo o velké fiasko, protože hra byla plná chyb, měla špatnou optimalizaci a hlavně neměla téměř žádný Battlefield Feeling, který měl například Battlefield 3 nebo 4. Vývojáři naštěstí hru po několika letech opravili do stavu, kdy už jde o normální Battlefield, ale špatnou minulost už nikdo nevymaže.

EA se z tohoto neúspěchu chce poučit a otevřela otevřený test nového Battlefieldu, do kterého se může přihlásit každý a tím ovlivnit finální podobu hry. Sám jsem to zkusil a čekalo mě velmi nepříjemné překvapení ve formě virtuální fronty, ve které čekalo více než 250 000 dalších hráčů, a než jsem se dostal na řadu, trvalo to téměř dva dny.

S virtuální frontou kvůli přístupu na jakoukoliv stránku jsem se nikdy nesetkal a když člověk uvidí, kolik v ní čeká lidí, vypovídá to o tom, jak moc jsou hráči dychtiví po Battlefieldu, který bude za něco stát a bude se z gameplayového hlediska držet těch nejlepších mechanik.


Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama