Problémové Skull & Bones dorazí mezi lednem a březnem 2024
i Zdroj: Ubisoft
Skull & Bones Novinka Problémové Skull & Bones dorazí mezi lednem a březnem 2024

Problémové Skull & Bones dorazí mezi lednem a březnem 2024

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

20. 11. 2023 10:30

Skull & Bones dorazí mezi lednem a březnem 2024, prozradil šéf tvůrčího celku. Skutečně se na moře vyplavíme už za pár měsíců? Doufejme, že nedojde na další odklad.

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Hlasujte pro nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte skvělé ceny

Společně s naším partnerem Samsung SSD vás zveme k hlasování! Rozhodněte, které hry roku 2023 zaslouží být označeny jako…

1. 12. 2023 07:00
Reklama

Dlouhé roky připravované, ale také neustále odkládané RPG od Ubisoft Singapore to nevzdává, Skull & Bones dorazí mezi lednem a březnem 2024. Informaci oficiálně pro Yahoo News potvrdil nový šéf pobočky, Darryl Long. Dokáže Ubisoft svůj pravděpodobně nejproblémovější titul skutečně konečně vydat?

Vývoj Skull & Bones měl skutečně stát více než 120 milionů dolarů
i Zdroj: Ubisoft Studio

Vývoj Skull & Bones měl skutečně stát více než 120 milionů dolarů

Spekulace z roku 2021 byla správná, Skull & Bones je pravděpodobně nejdražší hrou Ubisoftu v historii. Společnost již měla…

16. 6. 2023 10:00

Vývoj Skull & Bones byl v posledních několika letech minimálně třikrát restartován, zhruba poslední dva roky však Ubisoft tvrdí, že vše jde podle plánu - i tak ale došlo na další dva odklady, přičemž poslední trošku zaváněl definitivním zrušením, čemuž lehce nahrála konference Ubisoft Forward 2023, kde se Skull & Bones jako jediná hra od Ubisoftu neobjevila v ani krátké videoukázce.

Nejnovější gameplay

Skull & Bones je postaven na základech naprosto perfektního dílu Assassin's Creed 4: Black Flag, kde jsme se mohli volně prohánět na moři, potápět své nepřátele, budovat flotilu, upgradovat loď nebo hledat poklady. Bohužel se Skull & Bones potýkalo s velkými problémy, což vedlo k několika odkladům a údajně restartům vývoje.

Proč hra nikdy nebyla zrušena?

Vývoj Skull & Bones měl doposud stát minimálně 3 miliardy Kč, navíc do hry investovala singapurská vláda, což je údajně tím hlavním důvodem. My se upřímně na hru těšíme a doufáme, že opravdu už začátkem roku vyjde.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama