Tvůrcům Star Citizen údajně zůstalo z 270 miliónů pouhých 14
i Zdroj: Spite.cz
Star Citizen Novinka Tvůrcům Star Citizen údajně zůstalo z 270 miliónů pouhých 14

Tvůrcům Star Citizen údajně zůstalo z 270 miliónů pouhých 14

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

6. 5. 2019 16:27

Vysoce důvěryhodný americký magazín Forbes přišel s hodně překvapivou zprávou, studio Cloud Imperium Gamesmá prý finanční problém, na účtě mu zůstalo pouhých 14 miliónů dolarů z 270 vybraných.

Reklama

Zdá se, že i přes astronomickou částku, kterou se podařilo studiu Cloud Imperium Games vybrat (skoro 300 miliónů dolarů) se může velmi brzy stát, že hra Star Citizen ani Squadron 42 nikdy nevyjdou, proč? Studio má špatné finanční rozhodování, vývoj trvá dlouho a hra je stále v alpha verzi, na kterou si hráči stěžují stále častěji. 

Proč? Podle amerického, velmi důveryhodného magazínu Forbes mají tvůrci na účtě pouhý zlomek částky, dle autora článku mají Cloud Imperium Games posledních přibližně 14 miliónů dolarů, což je pro vývoj tak obří hry a zaplacení stovky vývojářů extrémně málo. Možná kdyby měli většinu hry, jenže, Cloud Imperium Games nemají od roku 2011 hotovou jedinou soustavu ze stovky slibovaných. 

Aby byla hra dokončena, museli by tvůrci naslibovat další věci, které by ale opět stály desítky miliónů dolarů. Předpokládá se, že hra nikdy nevyjde, což by byl sakra velký průser vzhledem k tolika vybraným penězům.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama