Vyjde Lego Horizon Adventures i na konzolích Xbox? Šance tu je
i Zdroj: Sony Corporation
LEGO Horizon Novinka Vyjde Lego Horizon Adventures i na konzolích Xbox? Šance tu je

Vyjde Lego Horizon Adventures i na konzolích Xbox? Šance tu je

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

7. 7. 2024 13:45
Platformy Windows PC Nintendo Switch Switch PlayStation PlayStation 5

Nedávno oznámené Lego Horizon Adventures míří na PC, PlayStation 5 a Nintendo Switch. Přesto je tu naděje, že se hry dočkají i hráči na Xboxu. Xbox verzi přímo Sony nevyloučila.

Reklama

Začátkem června bylo oznámeno Lego Horizon Adventures, kde se svět Aloy promění v kostičky. A prakticky od začátku víme, na jaké platformy dorazí - jelikož jde o hru Horizon, což je značka společnosti Sony, nikdo asi nepředpokládal, že by vyšla na konzole Xbox. V tuto chvíli víme, že hra míří na PC, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Přesto zástupci Sony dostávají otázky, jestli LEGO Horizon Adventures nevyjde i na konzole Xbox. S otázkou přišel server GameFile, který vyzpovídal Jamese Windelera z Guerrilla Games. James se pokoušel odpovědi chytře vyhnout a pouze řekl, že: “Zaměřujeme se na PlayStation 5 a její limity.” Každopádně pokud by bylo jisté, že se hra na Xboxu neobjeví, neměl by být problém to oficiálně potvrdit, tady je ale stále jistá jiskřička naděje. 

Lego Horizon Adventures

Prozkoumej tolik oblíbený svět hry Horizon a setkej se tváří v tvář s úchvatnými stroji ze hry – všechny jsou věrně ztvárněné z LEGO kostek. Zažij napínavou online a gaučovou kooperativní akci s přáteli a rodinou. Užij si vzrušující kombinaci akce, průzkumu, přizpůsobování a úsměvného LEGO humoru. Pusť se do výbušného boje s efektními zbraněmi, vylepšeními a vynálezy.

Lego Horizon Adventures vyjde v průběhu letošního roku.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama