Známe herecké obsazení filmu Return to Silent Hill
i Zdroj: Spite.cz
Filmy a seriály Novinka Známe herecké obsazení filmu Return to Silent Hill

Známe herecké obsazení filmu Return to Silent Hill

Jakub Hergesell

Jakub Hergesell

19. 3. 2023 18:33

Oznámený film Return to Silent Hill odstartuje natáčení už za měsíc. Jací herci se jej zúčastní? Víme kdo hraje Jamese Sunderlanda a ...

Reklama

Dlouho očekávaný film do série Silent Hill byl oznámen v říjnu minulého roku, Konami ale prakticky nic neprozradilo a ukázalo trailer, ovšem bez záběrů na film, nebylo totiž co ukázat. Jak jsme nyní zjistili, natáčení filmu odstartuje až v průběhu dubna letošního roku.

Zahraniční filmový magazín Deadline před pár dny informoval, jací herci se ujmou rolí.  Jamese Sunderlanda si zahraje herec ​Jeremy Irvine (32), toho můžeme znát ze snímků Válečný kůň, Pád nebo Beyond the Reach. Herečka  Hannah Emily Anderson (33), tu můžeme znát z Jigwas, The Purge nebo What Keeps You Alive, bude hrát Mary Craneovou (nikoliv Sunderlandovou jak jsme byli zvyklí).

Return to Silent Hill je reebotem dílu z roku 2006. Jamesovi přišel po třech letech od zmizení jeho lásky (Mary) dopis, který jej donutí vrátit se do města (Silent Hill) hrůzy a nepřátel. Datum premiery je v tuto chvíli velkou otázkou, natáčení a následné úpravy nějaký ten rok možná potrvají.

Známe herecké obsazení filmu Return to Silent Hill
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama