No, asi bude na čase si po 14 letech koupit nějaký nový počítač, protože mi posledních 8 let utíká mnoho her, které moje GTX550Ti už prostě nedává svým chabým výkonem. Nicméně pro mne našetřit 35000 Kč na nový herní notebook, je otázkou tak 3 let, a kdo ví kam se to zase posune.
Říkám si, na co nějaké 2K nebo 4K natož 8K. Já jsem hrál Cyberpunk na 32" FullHD 1920x1080 i na 13.3" 1280x720 a obojí zcela dostačující. Asi jsem málo náročný na nějaké rozlišení nebo FPS (stačí mi 25 FPS a HD rozlišení), ale rozumím, že někomu je málo i 4K a není spokojen ani s 60FPS. Každý máš nějaké nastavení vnímání her.
Na hrách série Half-life jsem vyrůstal, a když v roce 2007 oznámili, že episoda 3 nebo Half-life 3 nebude, protože se Gabe bojí čísel 3, tak jsem byl hodně zklamaný.
Čeho se jen bojím je to, že my kteří máme staré herní počítače (já mém herní počítač ale z roku 2015), takovou hru nespustíme.
Já si nakoupil plno her co nemohu spustit, a tak je chodím hrát do game-centra, jen vypadám divné ve 42 letech v takové komunitě :-))(
Takže až vyjde (jestli vůbec), tak doufám, že to na nVidia GTX 960 zahrají